Jest wiele rodzajów grafiki komputerowej - wielką popularnością cieszy się grafika typu flash. Jest to nowoczesny rodzaj grafiki, który bazuje na animacjach. Taka grafika świetnie sprawdza się na stronach internetowych. Można stworzyć całą witrynę w oparciu o grafikę flash, ale należy pamiętać, by nie przesadzić z ilością elementów. Wtedy strona można wydać się zbyt przepełniona różnymi animacjami i gifami. Po prostu takie serwisy męczą użytkownika, nie wie on, na czym ma skupić swoją uwagę.

Więcej…

Nie każde zdjęcie wychodzi tak, jak byśmy tego chcieli. Na szczęście dziś jest na to sposób. Pomogą nam nowoczesne programy do obróbki zdjęć. Można je z łatwością znaleźć w Internecie. Mogą to być również aplikacje do tworzenia grafiki komputerowej, jak Photoshop. Takie programy są wielofunkcyjne, pozwalają nam nie tylko na retusz fotografii ale również na jego ozdobienie. Do zdjęcia możemy dodać zabawny komentarzy czy elegancką ramkę i wydrukować na papierze fotograficznym. Programy do projektowanie i tworzenia grafiki komputerowej nie są trudne w obsłudze, wiele z nich potrafi obsługiwać również młodzież szkolna, co mieści się w ich programie zajęć z zakresu informatyki.

Więcej…

Bardzo dynamicznie rozwijającym się działem informatyki jest obecnie grafika komputerowa. Coraz większa ilość absolwentów kierunków informatycznych czy artystycznych specjalizuje się właśnie w tej dziedzinie. Od wielu lat grafika komputerowa jest uważana za dziedzinę artystyczną, związaną z tworzeniem. Coraz częściej jednak jest to wytwarzanie obrazów i innych elementów graficznych na potrzeby przemysłu czy szeroko pojętej reklamy. Grafika komputerowa podstawowo dzieli się na dwa typy: rastrową i wektorową. Można ją również podzielić na grafikę płaską czyli 2D i trójwymiarową. Jest wiele programów do tworzenia czy edytowania grafiki komputerowej.

Więcej…

Na stronie internetowej znajdują się różne rodzaje grafiki. Najważniejszy jest oczywiście cały szablon strony czyli tło i zakładki, które umożliwiają sprawne poruszanie się po serwisie. Na stronie internetowej można również umieścić całą galerię zdjęć. Powinny być to jednak fotografia związane tematycznie z witryną. Na stronie poświęconej podróżom można wstawić jakieś ciekawe zdjęcia z wypraw, a na internetowej książce kucharskiej: fotografia potraw, deserów czy przystawek. Grafika na stronie to również wszelkiego rodzaju elementy reklamowe, czyli logo bądź banner na górze strony.

Więcej…
Papier firmowy

Każda firma wysyła różne dokumenty, odpowiada na pisma, listy.

Nie zawsze korzysta się z poczty elektronicznej, a takie odpowiedzi droga pocztową również można wykorzystać jako nowoczesne i profesjonalne reklamowania się. Bardzo trendy jest wykonania papieru firmowego, które jest swego rodzaju wizytówką firmy. Wysyłania przeróżnych pism i dokumentów na ładnym papierze ozdobionym logom firmy sprawdza się jako forma reklamy z najwyższej półki. Na papierze firmowym można również sporządzać pisma odręcznie. Wygląda to profesjonalnie i prezentuje się naprawdę wyjątkowo efektywnie.

Taka firma od razu postrzegana jest jako dobrze zorganizowana i prestiżowa. Poza papierem firmowym można agencji reklamowej zlecić również wykonanie profesjonalnych brulionów, notesików i bloczków karteczek. Klienci mogą na nich sporządzić szybkie notatki, a taki notes w parze z firmowym długopisem z naszym logo okaże się rewelacyjnym gadżetem upominkowym dla stałych klientów. W ten sposób reklamują się nie tylko firmy, ale i miasta czy znane regiony.

 

E Branding
E-branding jest bardzo istotnym elementem w strategii każdej firmy. E-branding to kreowanie marki swoich produktów i usłu
Identyfikacja wizualna
Identyfikacją wizualna nazywamy podstawowe narzędzie, które jest wykorzystywane do kreowania wizerunku firmy na rynku.
Logo znak firmowy
Każda firma posiada swój znak firmowy, czyli logo. Pełni on wiele funkcji, między innymi rolę: informacyjną, marketing

Logo znak firmowy

Każda firma posiada swój znak firmowy, czyli logo. Pełni on wiele funkcji, m...


Photoshop a Paint Shop Pro

Specjaliści twierdzą, że programy takie jak Paint Shop Pro czy Adobe Photosh...


Identyfikacja wizualna

Identyfikacją wizualna nazywamy podstawowe narzędzie, które jest wykorzystyw...


Nowy Adobe Photoshop

Nowa wersja Photoshopa oferuje jego wielbicielom wiele ciekawych opcji. Ta wers...


Wizytówki

Każdy szanujący się przedsiębiorca powinien posiadać profesjonalne wizytó...


Nadruki na samochodach

Reklama w dzisiejszych czasach powinna być nowoczesna i mobilna, docierać do ...


Papier firmowy

Każda firma wysyła różne dokumenty, odpowiada na pisma, listy. Nie zawsze ...


Nadruki na koszulkach

Jest wiele pomysłów na reklamę. Bardzo skuteczne są wszelkiego typu gadże...

 TOP ↑    Copyright: © Cleo Networks